با فراگیری رفتار جنسی عشق و سلامتی را احساس کنیم
 ترمیم بکارت (دوختن پرده بکارت)
ازاله بکارت و ترمیم؟ آیا شدنی است؟

 

متاسفانه عمده سوالاتی که در این وبلاگ مطرح می شود درباره ترمیم پرده بکارت است که واقعا جای نگرانی دارد. بسیاری از مراجعان حضوری این حقیر نیز چنین پرسشهایی را مطرح می سازند و به دنبال راهکار هستند که در ذیل توضیحاتی نسبی خواهم داد.

چنانکه در قبل اشاره شد، پرده بکارت از بافت بسیار نازکی تشکیل شده که به راحتی و با اندک فشار قابل پاره شدن است. حتی برخی اوقات پریدن از جوی آب و یا بازی های کودکانه باعث پارگی آن می شود. ولی به هر حال و به هر دلیل که بکارت دختر خانمی از بین رفته باشد، روش ترمیمی برای آن وجود دارد اما ...

باید دانست بکارتی که برداشته شد، هرگز قابل بازگشت نیست. مانند شکستن پلمب (پلمپ) یک درب که بعد از شکسته شدن هرگز نمیتوان مثل روز اول آن را ترمیم کرد، بکارت هم همین وضعیت را دارد. در اصل آنچه از آن به عنوان ترمیم یا دوخت بکارت نام برده می شود، یک راه حل برای ایجاد خونریزی در شب زفاف است و به راحتی و با معاینه متخصصین مشخص می شود که این بکارت٬ ترمیمی بوده و قبلا پاره شده است. در این روش یکی از مویرگهای مهبلی کمی جابه جا شده و به محض ورود آلت تناسلی مرد و برخورد با آن، این مویرگ پاره شده و ایجاد خونریزی می کند. ناگفته نماند که اولا این اقدام نوعی فریب محسوب می شود و ثانیا متخصصان و یا پزشکی قانونی به راحتی پس از ترمیم هم پارگی بکارت را تشخیص می دهند. اگر کسی به دنبال این است که که با جراحی، لایه ای از جنس بکارت در مدخل مهبلی قرار گیرد که هیچ متخصصی متوجه پارگی نشود، باید گفت هنوز چنین روشی ایجاد نشده است. برخی از دوستان درباره پمادهایی سوال کرده اند که باعث ایجاد بکارت می شود. این هم باز از اتفاقات محال است. البته من خودم چنین پمادی را ندیده ام اما آنچه در تحقیقات و مشاوره با دوستان به آن رسیدم این است که این پماد هم ایجاد کننده لایه غشایی بکارت نیست ولی با اثری که در داخل مهبل می گذارد، باعث فشردگی بافت درونی و در اصطلاح تنگ شدن واژن شده و هنگام ایجاد ارتباط جنسی در شب زفاف، به دلیل تنگ بودن این لوله، آلت تناسلی مرد باعث ایجاد پارگی در بافت فشرده دیواره مهبل شده و خونریزی اتفاق می افتد. لازم به ذکر است که این روش هم علاج صد در صد نیست و باز هم توسط بزشکان و پزشکی قانونی قابل تشخیص است.

لذا ضمن دعوت جوانان عزیز به ارتباط سالم جنسی، مراقبت از شان و هویت را به ایشان گوشزد می کنم و شخصا معتقدم ازاله بکارت در برابر آن شخصیتی که از انسان (برای تن دادن به رابطه جنسی هوسناک) زائل می شود هیچ است.

|+| نوشته شده توسط طبیب در  |
 
 
بالا